Stejná skvělá škola, úplně nové zaměření. UNYP s potěšením oznamuje nový začátek dnes již legendárního, komunikačně zaměřeného magisterského programu, který funguje ve spolupráci s La Salle University of Philadelphia.

Na podzim 2017 bude program spuštěn v podobě 15 měsíčního magisterského studia oboru Strategická komunikace, jednoho z nejvyhledávanějších studijních oborů dnešního digitálního věku.

Strategická komunikace se zaměřuje na taktickou volbu mezi mnoha možnostmi komunikace a efektivní provedení k dosažení individuálních a organizačních cílů. Magisterský program Strategická komunikace učí jednotlivce rozpoznat jejich komunikační možnosti a systematicky plánovat a předávat komunikační sdělení takovým způsobem, který je nejlépe dovede k jejich profesním, podnikatelským a osobním cílům.

Program je vhodný pro ty, kteří si chtějí vylepšit své schopnosti a posunout se ve své kariéře dál. Pro ty, kteří se ve svém profesním životě chtějí stát specialisty v komunikaci, ale také pro ty, kteří chtějí vylepšit svou kariéru mimo obor komunikace tím, že posílí své strategické komunikační schopnosti. „Celosvětové prostředí pro podnikání se neustále mění, ale schopnost systematického rozboru, plánování a předávání informací je stále vysoce žádaná dovednost“ říká Dr. Pam Lanutti, ředitel postgraduální ho studia na La Salle univerzitě.

Čtěte více

Vložila: MB