Úvodní stránka » Aktuality ICM Jindřichův Hradec z.s. » 17.11. v Bazénu v Jindřichově Hradci

Již 8 let od své modernizace si v listopadu připomene městský Plavecký bazén Jindřichův Hradec, který provozují Služby města Jindřichův Hradec, s. r. o. Připomenutí výročí bude opět 17. listopadu v pátek. Symbolický dárek dostanou všichni návštěvníci, kteří při vstupu od 10.00 do 20.00 hodin ušetří polovinu ze svého vstupného a od 10.00 do 13.00 hodin budou mít možnost zapojit se do vodních soutěží pro děti.

Již 8 let od své modernizace si v listopadu připomene městský Plavecký bazén Jindřichův Hradec, který provozují Služby města Jindřichův Hradec, s. r. o.

Připomenutí výročí, které přineslo pomyslnou revoluci do jeho služeb, je již několik let směřováno právě na den státního svátku. Letos 17. listopad připadá na pátek. Symbolický dárek dostanou všichni návštěvníci, kteří při vstupu od 10.00 do 20.00 hodin ušetří polovinu ze svého vstupného a od 10.00 do 13.00 hodin budou mít možnost zapojit se do vodních soutěží pro děti.

Dvojnásob si slavnostní atmosféru užijí vítězové Výtvarné soutěže pro jednotlivce do 10 let, kteří obdrží pozvánku na vyhlášení výsledků. Zapojit se přitom může každé dítě, které nejdéle do 10. listopadu doručí svůj výtvor zhotovený na jedno z témat: „Zrozen pro plavání“, „Bazén a lidi v něm“ a „Co se děje pod hladinou?“.

Vložila: MB