Úvodní stránka » Aktuality ICM Jindřichův Hradec z.s. » Chance 3x3 Tour 2018 - FMR Cup Jindřichův Hradec

Historické jádro našeho města přivítá v sobotu 16. června jedinečnou sportovní událost. Hlavním dějištěm turnaje v trojkovém basketbalu Chance 3x3 Tour - FMR Cup Jindřichův Hradec bude náměstí Míru. 

Pro hráče a fanoušky se chystají dva hlavní turnajové kurty, občerstvení, multimediální LED obrazovka a ostatní zázemí - všechno přímo pod Mariánským sloupem v srdci Jindřichova Hradce. Další dva turnajové kurty budou umístěny v nedaleké ulici Klášterská.

Výroční basketbalový memoriál už po páté připomíná naše kamarády a spoluhráče Filipa Sahana, Michala Fröhdeho a Romana Vacha. Mladí sportovci, extraligoví hráči jindřichohradeckých Lions, tragicky zahynuli při dopravní nehodě na cestě z tréninku v lednu 2014.

Turnaj FMR Cup je tento rok unikátně poprvé součástí mezinárodní 3x3 Central Europe Tour. Vítězný tým získá prize money ve výši 20 000 Kč a postup do finálového turnaje celé Tour 22. července v Praze. Každý zúčastněný tým si z turnaje odnese kromě sportovních zážitků také oficiální trička FMR Cupu.

Veškeré podrobnosti, registrace týmů nebo nákup originálních triček turnaje zprostředkovává web - www.fmrcup.cz.

Vložila: MB