Úvodní stránka » Aktuality ICM Jindřichův Hradec z.s. » Letní jazykový kurz v Innsbrucku od Do Rakouska na zkušenou

Chtěli byste vyrazit do Rakouska, ale nevěříte si s jazykem? Nebo se chystáte na studium a chcete odbourat jazykovou bariéru předem? Právě pro Vás je určen jedinečný jazykový kurz pořádaný projektem Do Rakouska na zkušenou v kooperaci s MCI – Management Center Innsbruck, Unternehmerische Hochschule® a ve spolupráci s Honorárním konzulátem pro Tyrolsko/Vorarlbersko ve Wattens.

Tento týdenní kurz nabídne kvalitní výuku pod vedením kvalifikovaných lektorů. Takových kurzů je ale spousty, tak čím je tento speciální? Výuka je maximálně zaměřena na Vaše osobní potřeby a přání. Čeká na Vás 26 jednotek, které obsahují jak klasickou výuku, tak konverzaci s místními rodilými mluvčími a navíc i workshopy pro praktické uplatnění vašich nově nabytých vědomostí. Navíc na vás čeká skvělé prostředí campusu MCI v Innsbrucku v samém srdci Tyrolska.

Kurz je určen především pro mladé lidi ve věku 18-30 let. Cena kurzu je 11 000,-CZK a zahrnuje ubytování, snídani a 26 výukových hodin. Čeká na Vás krom jiného i konverzace s rodilými mluvčími, různé workshopy a hlavně spousta zábavy v mladém kolektivu. Z kurzu si odvezete nejen faktické znalosti němčiny, ale také znalosti o věcech, které Vám velmi usnadní budoucí pobyt v Rakousku a krom jiného obdržíte i certifikát o účasti.

Přihlašování probíhá do 30.4. neváhejte proto s přihláškami i proto, že počet míst je omezen.
Vložila: MB