twitter-logo-icon-vector-22390239.jpgpaticka-leto-2.png                                                                                                                                                      youtubeicon.png                                                                                                                                                   

Během měsíce se pravidelně scházely organizační týmy projektu Nebuď pštros / Erasmus+/ a projektu Volby do EP 2024/ grant EP/. Proběhly 2 projektové aktivity na Gymnáziu v Budějovicích. Uspořádali jsme přednášku " Má cesta napříč Indií" pro veřejnost. Komunitní večer umožnil mladým lidem seznámit se s probíhajícími projekty a diskutovat o budoucí činnosti spolku. Představil se nový předseda spolku, který nastupuje do funkce 1.1.2024. Mladí lidé měli možnost účastnit se přednášky "Artterapie" a následně výtvarného workshopu, během kterého si namalovali obrázek technikou pour. V den stávky učitelů se konala akce " Poběž pro zdraví", které se účastnilo 45 studentů středních škol z Jindřichova Hradce. Pravidelně jsme doučovali žáky základních škol a pořádali jsme setkání mladých lidí, kde jsme procvičovali anglickou konverzaci. Lenka uspořádala hodinové cvičení Jogy, na kterém se účastníci dohodli, že se budou scházet a cvičit pravidelně.

Honza se účastnil v Praze akce DZS"YouthBoost".

Připravovali jsme vybrané účastníky na polský projekt Erasmus+ a následně jsme je podporovali během projektu i po něm.

Někteří z nás pracovali na výstupech projektu European Youth Together a Erasmus+ KA2.

Během listopadu jsme také usilovně pracovali na rekonstrukci našich webových stránek a aktualizovali jsme naše profily na sociálních sítích.